Menu

KFK

kilka słów do kawy

Jason Mraz

kaefk


     Jason Mraz staje się z roku na rok słynniejszy i można to nawet zrozumieć jak posłucha się jego piosenek. Najzwyczajniej w świecie, są pozytywne i wesołe. Sam pisze teksty jak i muzykę do większości swoich piosenek, ale to raczej dobrze, bo całkiem mu to wychodzi.
Oto jeden z najbardziej popularnych jego utworów.
Jason Mraz - I'm yours    Jak można zauważyć jest to raczej POP, ale na szczęście muzyk ten nie zamyka się w jednym przedziale muzycznym. Bywa zapraszany na różnego rodzaju festiwale jazzowe, ale tworzy również muzykę w stylach soul i rock (w tym również alternatywny). Mi osobiście zaimponował umiejętnością gry na takich instrumentach jak ukulele i mandolina, bo ponoć są znacznie trudniejsze od gitary.
    Na temat Jasona Mraz informacji można szukać na wikipedii, ale osobiście polecam zerknąć na jego stronę Jason Mraz strona www (całkiem ciekawie wykonana). Istnieje już polski fanklub Jasona Mraz'a, który jak widziałam domaga się jego koncertu w Warszawie, pomóżmy im zatem i zagłosujmy.
Kończąc dodam jeszcze jedną jego piosenkę (bo mi się podoba)
Jason Mraz - Make it mine

 

Komentarze (2)

Dodaj komentarz
 • avemolesiu

  Super, zapraszam także do mnie: audio.blox.pl

  Pozdrawiam:)

 • lindeczek

  @Avemolesiu
  Fajny sprzęcik :)

  @Kaefka
  Też podobają mi się jego pioseneczki, ale to taki "radiowy" muzyk troszkę. Choć ktoś kiedyś mi powiedział, że każdy muzyk prędzej, czy później staje się "radiowy" :)

© KFK
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci