Menu

KFK

kilka słów do kawy

Uśmiech pomaga

lindeczek
Wpis przeniesiony pod nowy adres: Uśmiech pomaga w życiu
Jeśli zatem chcesz obejrzeć wspomniane filmy, zapraszam na nowy adres:

    Wczoraj natknąłem się na bardzo wesoły filmik, który chcę zaprezentować, ale wcześniej napiszę kilka słów. Pisałem już wcześniej o tym, że my Polacy jesteśmy mało wesołym narodem i w sumie trudno jest się temu dziwić. Zasadniczo w wiadomościach (nawet w serwisach internetowych) wesołych, lub mówiąc inaczej dobrych wiadomości jest stosunkowo niewiele.  Nawet jeśli się już jakiś taki news przytrafi to najczęściej jest podawany w skróconej postaci, a i bywa, że dziennikarze starają się znaleźć coś ponurego w takiej informacji. Troszkę szkoda, bo przecież życie z uśmiechem przynosi wiele dobrego. Oto przykład w filmiku o którym napisałem na początku:
.
.
.
.
.

    Jeśli ktoś potrzebuje tłumaczenia to tutaj można znaleźć ten sam filmik z tłumaczeniem. Co prawda w gorszej jakości i w tłumaczeniu również można doszukać się pewnego rodzaju potknięć, ale jest wystarczająco dobre, aby zrozumieć znaczenie filmu. Tłumaczenie wykonał Kamil Gancarz, któremu należą się za to brawa i podziękowania.

.
.
.
.
.


…zatem uśmiechnij się :)


Wpis przeniesiony pod nowy adres: Uśmiech pomaga w życiu
Jeśli zatem chcesz obejrzeć wspomniane filmy, zapraszam na nowy adres:

Komentarze (2)

Dodaj komentarz
 • kasiaaaa24

  Witaj :)

  Chciałabym Cię zaprosic do konkursu który zorganizowałam na swoim blogu dla innych osób prowadzących ciekawe blogi. Wystarczy kilka słów i możesz wygrac fajne gadżety i kosz smakowitości. Wszystkie szczegóły znajdziesz u mnie:

  gotowaniecieszy.blox.pl/html

  Pozdrawiam i zapraszam do zabawy :)

 • nikaraguata

  :)

© KFK
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci