Menu

KFK

kilka słów do kawy

Mistyfikacja

lindeczek
„Mistyfikacja” jest to film o którym nie będę zbyt wiele pisał. Dlaczego?
 
   Tak jak wspomniałem - powiem krótko. Ten kto wie kim jest Witkacy i co wiąże się z tajemnicą jego śmierci obejrzy ten film z chęcią i zachwalanie tego filmu takiej osobie jest bezsensowne. Dla tych natomiast, którzy nie mają pojęcia cóż to za postać, film ten daje szansę na poznanie osoby Stanisława Ignacego Witkiewicza alias Witkacego, wykreowanego przez Jerzego Stuhra. …ok. może nie wszystkich to interesować, ale kiedy usłyszą, że gra tam również Maciej Stuhr śmiem twierdzić, że jednak się zdecydują obejrzeć ten film. Dodam tylko, że kiedy czyta się obsadę aktorską tego filmu to, …aż się miło robi tak wiele znanych twarzy z polskiej sceny filmowej.

Reżyserem i scenarzystą jest pan Jacek Koprowicz, natomiast pełną obsadę jak i więcej informacji na temat filmu Mistyfikacja można znaleźć na serwisie Filmweb.pl

…i …no to by było na tyle
…a oto zapowiedź filmu „Mistyfikacja” :UWAGA - fakt, że słyszałaś/eś o postaci Witkacego w szkole średniej nie zwalnia cię od „praktykowalnej konieczności przynależności” do tych którzy nic o nim nie wiedzą i oznacza to jedynie, że film ten jest dla ciebie lekturą obowiązkową:]) 

© KFK
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci