Menu

KFK

kilka słów do kawy

Wiek głupoty

k.a.w.k.a
Wpis został przeniesiony pod nowy adres: Wiek głupoty - cały film online

Wiek głupoty - plakat /the age of stupid/
    „Wiek głupoty” jest bardzo interesującym filmem. Zarówno poprzez swoją formę jak i tematykę. ….ale po kolei. „Wiek głupoty” jest określany jako dokumentalny film science-fiction. Ciekawy rodzaj prawda? Jednak po obejrzeniu filmu znikają wszelkie wątpliwości co do tej kategorii. Całkowicie dokładnie określa film, którego nazwę doprecyzowałbym słowem fabularyzowanym, czy wręcz wizjonerskim. Co najmniej przyjemne w tym filmie to fakt, że jak możemy zauważać science-fiction bardzo często jednak się sprawdza. Wracając do filmu to jego temat jest może i troszkę oklepany, ale jakoś mimo wszelkich starań i powtarzania w kółko, że czas najwyższy się zastanowić nad tymi problemami to jednak - nikt nic nie robi.
    W filmie „Wiek głupoty” zagrał Pete Postlethwaite jako jedyny aktor, pozostałe postacie są z wykorzystanych materiałów dokumentalnych. Autorką filmu jest Franny Armstrong i film jest wykonany wg jej scenariusza, jak również w jej reżyserii.
   Polecam sobie obejrzeć film „Wiek głupoty” online, ponieważ jest on jednym z kilku filmów udostępnionych przez serwis Onet.pl na platformie VOD z polskimi napisami. Poniżej umieszczam zwiastun do filmu.

Wiek głupoty / The Age of stupid (cały film znaleziony na serwisie Youtube)


“Wiek głupoty” na serwisie filmweb

Wiek głupoty / Age of stupid na serwisie IMDb

Strona internetowa "Wiek głupoty”  (The Age of Stupid) udostępnia wiele informacji i funkcji, jak zakup filmu na DVD, obejrzenie filmu online i wiele innych.

Wpis został przeniesiony pod nowy adres: Wiek głupoty - cały film online

© KFK
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci