Menu

KFK

kilka słów do kawy

Zeitgeist II (Addendum) – czyli obejrzyj to niewolniku

k.a.w.k.a
Wpis przeniesiony pod nowy adres:

     Większość ludzi widziała film „Zeitgeist”, jednak stosunkowo niewielka część spośród nich zdaje sobie sprawę, że istnieje jeszcze druga część tego filmu. Film Zeitgeist 2 - Addendum jest bardzo odważnym rozwinięciem myśli twórców pierwszego filmu. W drugiej części autorzy filmu dość rozsądnie wyjaśniają widzowi, fakt iż jest niewolnikiem. Podają również formę rozwiązania tego problemu z jakim boryka się cały świat i tutaj rozpoczyna się mowa o pewnym ruchu społecznym o nazwie Projekt Wenus. Polecam obejrzeć …zwłaszcza, że cały film "Zeitgeist 2: Addendum" włącznie z polskimi napisami jest udostępniony przez GoogleVideo (zatem raczej jest legalny).
Na stronie filmu Zeitgeist, można znaleźć oryginalne filmy zamieszczone w sieci, a dokładniej na kanale Youtube TZMOfficialChannel, dlatego też poniżej zamieszczam film z tego kanału


Niestety powyższy link nie ma tłumaczenia na język polski, a z tego co zauważyłem filmy Zeitgeist są upubliczniane, więc sądzę że również uczciwym będzie zamieszczenie poniżej filmu z polskimi napisami. 


    Poniżej umieszczam film znaleziony na Youtube złożony w playlistę, dzięki czemu można go obejrzeć w całości na innym serwisie, gdyby na Google Video był z jakichś przyczyn niedostępny.
Playlista filmu "Zeitgeist: Addendum" z serwisu Youtube.Pozwalam sobie na publikację tego materiału, ponieważ ktoś kto umieścił ten film na serwisach GoogleVideo oraz Youtube udostępnił możliwość zamieszczania tego materiału na innych stronach. Zaznaczam, że publikowany powyżej materiał jest ogólnie dostępny w sieci internet i nie został uploadowany (zamieszczony) w sieci przez z autorów bloga kfk.blox.pl. 
Pozostałe części cyklu "Zeitgeist", również znajdziesz na KFK.pc.pl :

Wpis przeniesiony pod nowy adres:

© KFK
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci