Menu

KFK

kilka słów do kawy

Kurier Trzodowy 3/2010 (5)

lindeczek

 

    Otrzymałem maila od twórców pisma, którego poprzedni numer opublikowałem w czerwcu br. (…link do poprzedniego numeru ->) „Kuriera Trzodowego” Redakcya, która to odnalazła egzemplarz swojego przewspaniałego pisma na łamach KFK.blox.pl  i postanawiając ulżyć wszystkim czytelnikom w „…żądzach znalezienia i pochłonięcia kolejnego „Kuriera Trzodowego”” przesłała niniejszy do mnie (mam nadzieję, że intencje słusznie odebrałem).
    Mogę zapewnić zarówno redakcye, jak i czytelników, że zdecydowanie jest to czasopismo poprawiające nastrój i tworzone najprawdopodobniej przez pozytywnych osobników, co odzwierciedla się w treści.
    Zgodnie z obietnicami oto kolejny (jak się dowiedziałem trzeci) numer „Kuriera Trzodowego”

 

    Prze konwertowałem ów numer w łagodniejszą dla blogów formę plików JPG, które to opublikowałem (celem „ulżenia”:). Jednak ponieważ redakcya „Kuriera Trzodowego” wyraziła zgodę na udostępnienie kolejnego numeru "Kuriera Trzodowego" w formie pliku PDF, zatem zamieszczam go poniżej i polecam pobranie, jak również późniejsze wydrukowanie i pokazanie znajomym celem wspólnej lektury.

Tu pobierzesz - Kurier Trzodowy  nr 3/2010 (5)

© KFK
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci