Menu

KFK

kilka słów do kawy

Ok Go + Pilobolus - "All is not lost"

lindeczek
Eksperymentalny teledysk

 

    Pisałem już wcześniej na kfk.blox.pl o zespole OK GO i ich dość nietypowych teledyskach. Tym razem przeszli samych siebie. Pomogła im w tym co prawda duża firma, ale ...warto było, oj warto. Wyjaśniam już co chłopakom tym razem przyszło do głów :)
Teledysk można obejrzeć poniżej ...albo najlepiej na stronie: www.allisnotlo.st (DZIAŁA TYLKO NA PRZEGLĄDARCE GOOGLE CHROME) po obejrzeniu teledysku należy czytać poniżej.

OK Go - ALL IS NOT LOST

 

    Teledysk oprócz interesującej formy zdjęć od spodu :) jest również bardzo ciekawie zrobiony. Strona AllIsNotLo.ST gdzie po otwarciu musimy wpisać wiadomość, aby wyświetlić teledysk jest specjalnie wykonana w technologii eksperymentalnej. Teledysk się tam oczywiście pojawia z tą różnicą, że kiedy ekran zaczyna się dzielić, na stronie zaczynają się dzielić okna przeglądarki nagle się powielając. Oprócz tego każde z tych okien jest jak najbardziej zwykłym oknem przeglądarki Google Chrome i można je sobie ułożyć (przesunąć) zgodnie z upodobaniem. Najlepsze jednak zostaje na koniec niczym okruszki po wyśmienitych ciasteczkach. Na stronie na końcu teledysku pojawi się nasza wiadomość napisana ową interesującą czcionką zrobioną ze stóp. Oczywiście jest tam również dostępny link, który można przesłać z tą wiadomością do kogoś i... szykowana jest globalna galeria która stworzona będzie z napisów ze stóp :)

KFKa też tam jest - KFK.BLOX.PL POZDRAWIA :) (wiadomość widoczna tylko w Google Chrome)

Komentarze (1)

Dodaj komentarz
  • fluorscent

    Ok, GO! od samego początku zachwycało swymi teledyskami. Są identycznie wpasowane po ich muzykę, czysto radosną i nastrajającą pozytywnie.
    Ostatnio oglądałam klip do 'Too Shall Pass' czy jakoś tak z moim pięcioletnim kuzynem. Oboje byliśmy równie zachwyceni, mimo mego podeszłego wieku. To chyba wystarczająca rekomendacja. ;)
    Pozdrawiam i zapraszam do siebie. :)

© KFK
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci