Menu

KFK

kilka słów do kawy

Underworld: Awakening (Przebudzenie) - zwiastuny

lindeczek

Underworld: Awakening (Przebudzenie)

Kolejna, czyli już czwarta część serii Underworld pojawi się w kinach już w przyszłym roku. Film Underworld 4 czyli "Underworld: Awakening" (Przebudzenie) będzie mieć premierę w Polsce 20 stycznia 2012 roku. Na stronie filmu EnterTheUnderworld.com można znaleźć bliższe informacje o terminach premier na świecie. Natomiast serwis FilmWeb, już informuje o fabule Underworld IV, co i tak miłośników serii filmów Underworld nie powstrzyma przed pójściem do kina. Film "Underworld: Awakening" wykonany jest w technologii 3D, a zatem do kin ściągnie również wielbicieli efektów specjalnych i interesujących ujęć typowych dla dobrego kina akcji. Mówiąc w skrócie szykuje się kinowy hit, zresztą sam chętnie pójdę do kina, bo ciekaw jestem rozwoju fabuły. Choć z pewnością jak to w tego rodzaju bajkach dobro znów zwycięży zło. Ktoś będzie musiał stanąć przed wielkim wyborem pomiędzy dobrem ogółu i własnym. ...ale przecież o to chodzi w bajkach dla dorosłych. 

Poniżej można obejrzeć oba zwiastuny filmu "Underworld: Awakening" (Przebudzenie) ze strony producenta Sony Pictures (online).

 

Pierwszy zwiastun filmu "Underworld IV: Awakening" ("Przebudzenie")
 

Drugi zwiastun filmu "Underworld IV: Awakening" (Przebudzenie)

 

Komentarze (2)

Dodaj komentarz
  • goldenbrown

    Lubię takie pozytywne scenariusze. Nasz swiat potrzebuje pozytywnych bohaterów, a nie komercji i wymiany coś za coś.. Kończy się Wiek Żelaza, a zaczyna Złoty Wiek.

  • lindeczek

    Szkoda, że jak na razie tak niewiele pozytywnych bohaterów w realnym świecie. Choć może się to i zmieni, bo przecież jak wspominasz zbliża się Era Wodnika.

© KFK
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci