Menu

KFK

kilka słów do kawy

Pat Metheny zagrał koncert w Bielsku-Białej (27.06.2012)

lindeczek

Pat Metheny w Bielsku-Białej

 

27 czerwca 2012 roku Pat Metheny zagrał koncert w Polsce, a dokładniej w Bielsku-Białej. Będzie to jedyny koncert tego artysty w 2012 roku w Polsce, po dziesięciu latach starań udało się organizatorom ściągnąć tego niesamowitego artystę na koncert do Bielska-Białej. Koncert Pat’a Metheny odbędzie się w specjalnie ustawionym namiocie przy hali wielofunkcyjnej pod Dębowcem. Wraz z tym znanym gitarzystą zagrają muzycy z jego grupy Pat Metheny Unity Band cześć z nich jest już znana z występów na bielskiej Jesieni Jazzowej i będą to: saksofonista Chris Potter, wspaniały perkusista Antonio Sanchez i basista Ben Williams. 

Pat Metheny TrioInformacje o tym wydarzeniu można znaleźć na stronie artysty PatMetheny.com w dziale Tour Dates jak również na polskich serwisach informacyjnych. Poniżej natomiast nagranie z fragmentu koncertu jaki Pat Metheny zagrał w Bielsku-Białej (27. 06. 2012), udostępnione przez BKC Bielsko. Jak można się zorientować Pat Metheny ma doskonale zorganizowany PR i zarówno strona artysty prezentuje się wyśmienicie i zawiera wszelkie informacje które mogą interesować wielbicieli, jak również posiada podcast, czyli tzw radio gdzie można posłuchać najnowszych utworów tego artysty. Każdy polski artysta powinien się wzorować na tym artyście, ponieważ to właśnie tak profesjonalna prezentacja artysty i jego pracy pomaga pozyskać wielbicieli i spopularyzować samego artystę. 

Wszystkim chętnym polecam szybko zabrać się za kupienie biletu, bo jak wiadomo liczba miejsc ograniczona, a wydarzenie dość znacznie i uczta dla uszu i duszy zapewniona

Fragment koncertu Pata Metheny z Bielska-Białej (27.06.2012)

 

Fragment ze strony organizatora koncertu Bielskie Centrum Kultury


© KFK
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci