Menu

KFK

kilka słów do kawy

Looper (2012)

lindeczek

Looper - plakat filmu“Lopper” jest filmem science-fiction, którego premiera zapowiadana jest na 28 września 2012 roku. Od niedawna można znaleźć na stronie SonyPictures zwiastun filmu oraz szereg informacji na jego temat. Film „Looper” opowiada historię jednego z morderców mafii, który został wysłany do niedalekiej sobie przeszłości, gdzie likwiduje przysyłanych mu z przyszłości ludzi i pozbywa się ciał. Tacy zabójcy nazywają się „loopers” i to właśnie od tego słowa zaczerpnięto tytuł filmu, który przetłumaczony na język polski powinien brzmieć „zapętlony” (choć trudno jest jednoznacznie stwierdzić, czy takie tłumaczenie jest odpowiednie). Wracając jednak do fabuły filmu "Looper" to jak to zwykle w filmach bywa wszystko idzie wygodnie i łatwo, ale do momentu. Do zwrotu akcji dochodzi w chwili, kiedy główny bohater w przysłanym mu celu rozpoznaje ...samego siebie. Wówczas akcja filmu "Looper" nabiera rozpędu.

Film już teraz jest porównywany do „12 małp” czy „Łowcy androidów”, choć biorąc pod uwagę ostatnie produkcje amerykańskiego kina s-f osobiście podchodzę do tego bardzo sceptycznie.  Co prawda aktorzy grający w filmie „Looper” mogą nastrajać pozytywnie, bo są to między innymi: Bruce Willis, Joseph Gordon-Levitt, Emily Blunt, Paul Dano, Noah Segan, Piper Perabo i Jeff Daniels. Twórcy filmu uważają, że będzie to pełne akcji, inteligentne i mroczne kino science-fiction. ...hmm ocenimy to po premierze, jak na razie poniżej przedstawiam zwiastun filmu "Looper".

Zwiastun filmu „Looper”

...oraz jeden z utworów z filmu „Looper” użytego w trailerze (zamieszczy w sieci przez jednego z autorów)
„K.I.L.L.”  by Nick Murray & Mark Moore z filmu "Looper" (2012)

From the album "Rage" by Xtortion Audio.Published by Warner-Chappell Production Music.

Strona internetowa filmu "Looper" ... 

Dodam jeszcze jeden filmik, marnej jakości nagrany przez nastolatków w Nowym Orleanie, gdzie film ten był kręcony w lutym 2011 roku. Niewiele tam widać, ale można poczuć ekscytacje nastolatków takim wydarzeniem jakim jest kręcenie filmu w rodzinnym mieście przez tak wielką gwiazdę jaką z pewnością jest Bruce Willis. Tacy młodzi papparazzi :)

 


© KFK
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci