Menu

KFK

kilka słów do kawy

The Nashville Sound - czyli country music

kaefk
Pojawiła się redaktor muzyczna "KFK - kilka słów do kawy" pani KaeFKa i tym razem poleca posłuchać muzyki Country. Oto co proponuje...

The Nashville SoundCześć tu KaeFKa i dawno już mnie tu nie było, więc czas najwyższy wlać trochę muzyki w to miejsce. Jak zauważyłam, a mam nadzieję nie tylko ja, że Mariusz (tj. Lindeczek) jakoś dziwnie pisuje często wiersze trącające o wiarę, religię i takie tam sprawy (o na przykład tu na blogu Lindeczek). No i ok, niech mu będzie. Przecież w sumie tak na prawdę każdy z nas w jakiś sposób się modli i wynika to z tego, że wierzy w lepsze jutro. Tak, właśnie słowo wiara, a nie religia jest tu najważniejsze. To jest coś co jakiś czas temu wyjaśnił mi Lindeczek... nie wiem jak wy, ale ja się z nim zgadzam.

Big & Rich - That's why I pray

Dlaczego jednak o tym wszystkim piszę, bo ostatnio znalazłam na YouTube specjalnie utworzoną playlistę The Nashville Sound, czyli playlistę pełną country i to całkiem dobrego sortu, a właśnie otwiera ją powyższa piosenka Big&Rich i tak jakoś mi przyszło do głowy.

Dobra starczy tego pisania, teraz będzie to co dobre z tej listy... i bez obawy wkrótce coś innego niż tylko country.

HER & Kings Country - "White Trash (Country Boy)"

 

Blake Shelton - "Footloose"

 

...a oto i cała playlista jeśli ktoś ma ochotę sobie włączyć i posłuchać właśnie country :)
The Nashville Sound (Warner Music)

 


© KFK
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci