Menu

KFK

kilka słów do kawy

Księga Rekordów Guinness

lindeczek


Logo Księgi Rekordów Guinness'a

Większość ludzi na świecie wie czym jest Księga Rekordów Guinnessa'a. Ja usłyszałem o niej kiedy byłem małym chłopcem. I oczywiście, jak większość chłopców fascynowało mnie to, że za jakąś choćby dziwną umiejętność jest ktoś kto płaci nagrodę. Mało tego... zapisuje to  w swojej wielkiej księdze. W tamtych czasach można było o tym zobaczyć program w telewizji. Zdarzało się, też czasem gdzieś przeczytać o jakimś rekordzie Guinness'a, ale to stosunkowo rzadko się zdarzało. Dziś w czasach popularyzacji informacji, czyli internetu możemy nawet zobaczyć nagrania z takich właśnie rekordów. Ostatnio Youtube z okazji Światowego Dnia Księgi Rekordów Guinness'a utworzył nawet playlistę najciekawszych i najdziwniejszych rekordów z 2013 roku, którą to zamieszczam poniżej.

 Rekordy Księgi Guinness'a

 

Jeśli jednak kogoś interesuje więcej Rekordów z Księgi Guinness'a  to zapraszam do poszukania ich na stronie Księgi Rekordów Guinness'a

...a tych zainteresowanych obejrzeniem innych ciekawych rekordów zapraszam do przejrzenia filmów na kanale Rekordów Guinnessa na serwisie Youtube, bo tam już można znaleźć na prawdę sporo niesamowitych rekordów.

 


© KFK
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci