Menu

KFK

kilka słów do kawy

Zabawne filmy mundurowych

lindeczek

Szalone filmy mundurowych, czyli każdy ma swoje kukuCzęsto w sieci można napotkać się na najróżniejsze cover'y w wykonaniu służb mundurowych. Po zastanowieniu się nad tym doszedłem do wniosku, że nic w tym w sumie dziwnego. Przecież każdego dnia idąc do pracy idą ze świadomością tego, że będą narażać swoje życie dla życia innych ludzi. Już sam ten fakt dużo mówi o nich samych. Choć moim zdaniem największe "kuku na muniu", jak mawiała moja babcia mają wojskowi. Choć pracując w taki sposób, absolutnie jest to dla mnie zrozumiałe. 

EA-6B cat shoot with a british [maui2324]

...ale wracając do tematu. Inaczej mógłbym zacząć mówić o tym, co to trzba mieć, mając taką pracę jak oni. Sami zobaczcie jedne z najciekawszych filmów w ich wykonaniu. 
Jako pierwszy, tak w klimacie świątecznym -

X-mas Project [SGSP K-11]

...ale chyba jednak to wojskowi robią najlepsze z filmów. Tak na ten przykład:

Party Rock - Iraq [AirborneEngineer09] 

Wiem mógłbym tutaj prezentować jeszcze z dziesiątki, o ile nie setki podobnych filmów, a i tak zakończyłoby się na wniosku, że trudno byłoby znaleźć lepszą niż Wojskową orkiestrę Sidewinder. Oto i oni nagrani na występie akustycznym. 

Adele, Jay-Z and Journey (Covers) by Deployed Airmen (sidewinder) [grandslamwing] 

Oczywiście jedynymi, którzy są w stanie ich pobić są właśnie koordynatorzy ruchu naziemnego. Oto ich zwariowane pomysły: 
Funny Aircrews [detektifconan78]

taj link do drugiej części -Air Force Funny Crew (Part 2) [detektifconan78] 

...no cóż wyobraźcie sobie, że to wy macie taki "Zwykły dzień w biurze"

Bush shooters [miniflyboy]

 

 

  

© KFK
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci