Menu

KFK

kilka słów do kawy

Sprytne psy

lindeczek

Sprytne psyZwykle nie piszę o zwierzakach, ale jest to na tyle miły i wdzięczny temat, że też się skusiłem. Zwłaszcza o tak inteligentnych zwierzakach, tym bardziej miło jest pisać. Chyba każdy wie, że psy są inteligentne. Wielu ludzi zdaje sobie sprawę z tego, że psa można nauczyć najróżniejszych sztuczek. Jednak mało kto wie, że psiaki potrafią być sprytne ...choć, każdy kto ma lub miał psa dobrze wie, jak bardzo potrafią być cwane i przewrotne. Poniżej zamieszczam nagrania na których można zobaczyć dowody na to, że psy są inteligentne i sprytne.

Pierwsze z nich przedstawia jednego ze sprytniejszych psiaków, jakiego miałem okazję zobaczyć - Rosie. Otóż ta psina chciała wyjąć piłkę z basenu, ale nie miała zamiaru się zbytnio zmoczyć, więc jak cwany MacGyver znalazła sposób, aby to zrobić, bez wskakiwania do basenu. To trzeba zobaczyć.

Amazing intelligent dog trick

Ale Rosie nie jest jedynym tak inteligentnym psem, jakiego można znaleźć w sieci. Muszę przy tej okazji wspomnieć o wyjątkowo cwanym i przewrotnym psie. Otóż jest psiak, który inteligencją i sprytem pobija moim zdaniem wszystkie inne na łeb. Jest to uciekinier ze schroniska. Jest na tyle sprytny, że uciekając z własnej klatki... otworzył klatki innych zwierząt. Warto obejrzeć jego wyczyny na poniższym nagraniu. 

Intelligent Dog

Macie równie inteligentne zwierzaki? Napiszcie w komentarzach co potrafią wasze pupile, a może macie jakieś nagrania, tym bardziej przydadzą się linki do nich, żeby inni też mogli zobaczyć co potrafią wyczyniać wasze zwierzaki.


© KFK
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci