Menu

KFK

kilka słów do kawy

Dziewczynka i "autko" ...czyli reklama Volvo

lindeczek

Dziewczynka i

Jaki jest przepis na dobrą reklamę? Otóż jest taki – dobre zdjęcia, małe dziecko, na dodatek coś niecodziennego i jeszcze lepiej coś odrobinę dyskusyjnego (kontrowersyjnego). Ale jak według tego przepisu zrobić reklamę samochodu, albo firmy produkującej samochody?
...no właśnie. Ale Volvo wpadło na pomysł jak to zrobić i wyszło po prostu genialnie. Wzięli małą dziewczynkę, dwunastotonową ciężarówkę, zbudowali specjalny tor przeszkód (podobny do tych w grach komputerowych) ...i sprawili dziecku radość, pozwalając bawić się wielką maszyną do woli, czyli przejechać ciężarówką przez stawik, staranować domek, do tego małe „dachowanko”. Co jak co, ale z pewnością mała dostała swój prezent od Mikołaja kilka dnia wcześniej. Zresztą, to trzeba zobaczyć, dlatego też wideo z tą reklamą zamieszczam poniżej.


...i jak? Podobało się, prawda. Jak mówiłem, nic w tym dziwnego, bo spełnia ona każdą z reguł dobrej reklamy, więc i wyszedł hicior. To kolejna reklama tej firmy, która staje się viralem w sieci. Jak dotąd najbardziej znaną  reklamą tej samej firmy była ta z Van Damme w której on robił „szpagat” stojąc na lusterkach dwóch ciężarówek jadących na wstecznym. ...zresztą szybko doczekała się "rewanżu" w wykonaniu Chuck'a Norrisa (ta gdzie Chuck robi „szpagat” stojąc na skrzydłach dwóch lecących odrzutowców, a na jego głowie stoją spadochroniarze tworząc żywą choinkę - oto link z tym filmem). Zatem jak widać ekipy od efektów specjalnych nie próżnują. Ciekaw jestem jak tym razem zareagują, bo jestem pewien, że w ciągu najbliższych dwóch tygodni to wideo zobaczy prawie każdy człowiek na ziemi. Podobnie jak i jestem pewien, że wśród Polaków znajdą się i tacy, którym nie będzie się podobać fakt, że to dziewczynka bawiła się „autkiem” i to jeszcze ciężarówką. ...no ale cóż, na to nic się nie poradzi, za to można się cieszyć, że takich „oszołomów” z roku na rok jest coraz mniej.
Tak czy inaczej Chucka Norrisa z życzeniami świątecznymi zamieszczam poniżej ...choć może i przed świętami jeszcze się odezwę.

 

Komentarze (1)

Dodaj komentarz
  • Gość: [Paniala.pl] *.play-internet.pl

    Moim zdaniem to całkiem sympatyczna reklama, która ma wzięcie. Nikt nie wpadł na tak nieszablonowy pomysł , a jak sam wskazujesz, uwielbiamy małe słodkie dziewczynki, a w połączeniu z dużym autem są po prostu przekomiczne ;) . Sama chętnie poprowadziłabym taką ciężarówkę i nie bez znaczenia jest to, że taki maluch ją prowadzi.

© KFK
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci