Menu

KFK

kilka słów do kawy

Wpisy otagowane : kurier

Kurier Trzodowy nr 1 /2009 (1)

lindeczek
Pierwszy numer, dziś już archiwalny, czasopisma studenckiego „Kurier Trzodowy”. Jak można wywnioskować z lektury, czasopismo tworzyli studenci wydz. historii Uniwersytetu Wrocławskiego.

Kurier Trzodowy 1/2011 (7)

lindeczek

    Kolejny, czyli pierwszy w tym roku numer "Kuriera Trzodowego" otrzymałem przedwczoraj drogą mailową, co bardzo mnie ucieszyło. Redakcya załączyła informację, podobną do tych jakie można znaleźć na pudełkach papierosów, cytuję:
"Uwaga!
...
Przeczytanie Kuriera Trzodowego może mieć dla Ciebie fatalne skutki i spowodować nieodwracalne urazy na ciele oraz umyśle!!!"

    Pominąłem, któż to ostrzega, bo w sumie i tak chyba wiadomo, kto w Polsce tak dba o naród. Teraz skoro już ostrzeżenie padło, każdy czyta dalej na własną odpowiedzialność.


Podaję link do strony jaką poleca Redakcya "Kuriera Trzodowego", czyli homiki.pl

Tu pobierzesz "Kurier Trzodowy" nr 1/2011 (7)

Dla zainteresowanych oto poprzednie numery "Kuriera Trzodowego" dostępne na kfk.blox.pl:
"Kurier Trzodowy" nr 2/2010 (4)
"Kurier Trzodowy" nr 3/2010 (5)
"Kurier Trzodowy" nr 4/2010 (6)


Kurier Trzodowy 4/2010 (6)

lindeczek

    Kolejny numer "Kuriera Trzodowego" otrzymałem od redakcji już jakiś czas temu, jednak miałem ogromny natłok zajęć i dopiero teraz umieszczam go na łamach.


Jak to mam w zwyczaju dla ułatwienia podaję polecany adres z czasopisma www.kwasnica.eu

Tu pobierzesz "Kurier Trzodowy" nr 4/2010 (6)

Dla zainteresowanych oto poprzednie numery "Kuriera Trzodowego" dostępne na kfk.blox.pl:
"Kurier Trzodowy" nr 2/2010 (4)
"Kurier Trzodowy" nr 3/2010 (5)

Kurier Trzodowy 3/2010 (5)

lindeczek

 

    Otrzymałem maila od twórców pisma, którego poprzedni numer opublikowałem w czerwcu br. (…link do poprzedniego numeru ->) „Kuriera Trzodowego” Redakcya, która to odnalazła egzemplarz swojego przewspaniałego pisma na łamach KFK.blox.pl  i postanawiając ulżyć wszystkim czytelnikom w „…żądzach znalezienia i pochłonięcia kolejnego „Kuriera Trzodowego”” przesłała niniejszy do mnie (mam nadzieję, że intencje słusznie odebrałem).
    Mogę zapewnić zarówno redakcye, jak i czytelników, że zdecydowanie jest to czasopismo poprawiające nastrój i tworzone najprawdopodobniej przez pozytywnych osobników, co odzwierciedla się w treści.
    Zgodnie z obietnicami oto kolejny (jak się dowiedziałem trzeci) numer „Kuriera Trzodowego”

 

    Prze konwertowałem ów numer w łagodniejszą dla blogów formę plików JPG, które to opublikowałem (celem „ulżenia”:). Jednak ponieważ redakcya „Kuriera Trzodowego” wyraziła zgodę na udostępnienie kolejnego numeru "Kuriera Trzodowego" w formie pliku PDF, zatem zamieszczam go poniżej i polecam pobranie, jak również późniejsze wydrukowanie i pokazanie znajomym celem wspólnej lektury.

Tu pobierzesz - Kurier Trzodowy  nr 3/2010 (5)

© KFK
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci